Hakkımızda

VİZYONUMUZ :
Teknolojik altyapımız, profesyonel ekibimiz ile hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, Kocaeli bölgesinde ve Türkiye’de referans gösterilen hacimsel ve finansal olarak en iyi sigorta acentelerinden biri olmak, ÖZNAZ Sigorta olarak müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza artı değer katmak, kazandırmak

HAKKIMIZDA :
2004 yılında bugüne  dünya standartlarında, kaliteli , modern ve güvenilirliği esas alan ,  Kocaeli bölgesinde müşterilerine birbirinden çeşitli sigorta hizmetleri sunan ÖZNAZ Sigorta müşterilerine sunduğu farklı sigorta şirketlerinin teklifleri ile müşteriye geniş bir seçme şansı tanımaktadır. Başarımızın ve müşterilerimize sunduğumuz cazip teklifler arkasındaki en önemli unsurlar; “uzmanlık”, “süreklilik”, “tutarlılık”, “titizlik” ve “size özel çözümler” dir. Bütün bu değerlerin, size sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında sağlanması hususuna dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ :
– Sigortalılarımızın tüm sigorta ihtiyaçlarını tespit ve temin ederek sektörün önde gelen aktörleri ile yaptığımız iş ortaklıkları neticesinde geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermek.

– Kaliteli ve yaygın satış ağımız ile sigortalılarımıza her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermek.

– İş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve sigortalılarımıza değer katmak.

– Sigorta bilincinin arttırılarak sektörün gelişimine katkı sağlamak

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ